1983 yılında orman ürünleri sektöründe faaliyetine başlayan SESA Endüstriyel Yatırımlar Ltd. Şti. geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, orman ürünleri sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri haline gelmiştir. Firmamız 1983 yılında Siteler-Ankara’da kurulmuş olup kurulduğu yıldan bu yana, yapı malzemeleri sektöründe öncü hizmetler sunmaktadır. İlk günlerinden bugüne kadar geçen sürede, SESA sayısız müşterisine sunduğu kaliteli hizmet ve sağladığı güven ile yerini sağlamlaştırmıştır. SESA bugün yine aynı heyecan , özgüven ve siz değerli müşterilerinden aldığı destek ile yoluna devam etmektedir. 

 

Plywood sektöründe öncü bir firma olmayı hedefleyen SESA End. Yat. Ltd. Şti. bu hedef doğrultusunda sektörel olarak en iyisi ve kalitelisi olmak yolunda hedeflerine doğru ve emin adımlarla yürümektedir

 

SESA olarak, kurulmuş olduğumuz yıldan bugüne dek geçen süredeki tecrübemizle, ilk günkü heyecanımızdan ve azmimizden hiç birşey kaybetmeden,siz değerli müşterilerimize en iyi malzemeyi tedarik etmekten onur ve gurur duyuyoruz.Bugüne kadar, Türkiye ve dünya genelinde birçok müşterimize sağladığımız memnuniyeti ve katkıyı sizin için de sağlamaktan onur ve kıvanç duyarız.